ATSAUKSMES

Irita Zariņa

Par šo spēli esam sajūsmā, kaut gan lielā pulkā vēl neesam spēlējuši. Gatavojamies apaļai jubilejai tad arī spēlēsim lielākā pulkā. Esmu pārliecināta, ka arī visiem citiem patiks. Paldies par fantastisko spēli, tā saliedē kolektīvu un uzjautrina visus.

Henita Kupjanska

Jau spēlējam! Mazajiem ļoti attīsta lasītprasmi. Jautrība visiem... Paldies! ? Par spēli, KO TU DARĪTU, JA...?/ 

Sarmīte Miezīte

Esmu kultūras cilvēks, kas dažreiz vada privātus pasākumus. Jūsu spēles ir ļoti interesantas( izmēģinājām ģimenes lokā)...it īpaši, ja ir kūtra publika. Esmu iegādājusies visas trīs spēles: ballīte, jubileja, dziedošās. PALDIES!

Klinta Lezdina

Spēli Jubilārs, spēlējam katrā ballītē. Super atraisa ciemiņus, uzzinam daudz jaunu un smieklīgu stāstu! Superīga spēle. Ļoti gribam izmēģināt  arī jauno spēli“ Ko Tu darītu, ja?”!

Ligita Picka

Iegādājos grāmatu veikalā spēles "Laiks ballītei" un "Uzdziedam". Ballīte izvērtās riktīgi jautra, visi kļuva tik priecīgi! Lai radošs Jums turpmākais laiks, paldies! 


Indra Gora

Kad ballītē spēlējām šīs jautrās spēles /Trio komplektu/, un ar lepnumu pastāstīju, ka tās radījusi mana draudzene Anita Skuja, viesu vèlēšanās bija nodot autorei personīgu ziņu, ka viņa ir liela malacīte, jo tā smējušies nebija jau sen! Super, man ir jau 2 spēles. Būs jāpapildina spēļu plaukts!

Olga Anspoka

 Manā ģimenē visi ir sajūsmā par visām 3 spēlēm. "Uzdziedam" sākumā izmēģinājām ar meitu divatā, nosmējāmies visu vakaru, otrreiz izdziedājāmies ar draudzeni un viņas meitām. Spēli par jubilāru izspēlēja meita ar draugiem savā 40 gadu ballītē. Visi bija sajūsmā, stāstīja savu redzējumu, pārējie kaut ko papildināja, tā pagāja kādas stundas divas. Bet to trešo, manu bērnības spēli - Kas Kur Kā, ko kādreiz rakstījām uz lapiņām un aizlocījām,  paķēru līdzi, kad devāmies sveikt mazdēlu. Biju iedomājusies, ka bērniem varbūt apniks sēdēt pie galda, tad izmēģināsim paspēlēties. Beidzās ar to, ka piebiedrojās visi pieaugušie un spēle ritēja pa riņķi vairākas reizes, bija jautri. Milzīgs paldies! Jūs esiet ļoti radošs, apņēmīgs cilvēks. Turpiniet mūs iepriecināt ar jaunām idejām!

Marita Alhimovica

Uzdziedam  ļoti jauka spēle, izsmieties no sirds var pilnīgi visi. Jau trīs reizes spēlējām, vienu no tām, mežā varot zupu pie ugunskura. Paldies Jums par spēli.

Kristiāna Ozoliņa

Superīga spēle. Dzied pat tie, kas NEKAD nedzied!!!

Elīna Eglīte no MC ĀBOLS

Tavas spēles kā semočkas, sāc spēlēt un nevar apstāties!!!!

Jolanta Lukaseviča

Kolosāla spēle...esam izdziedājušies un izsmējušies, sākot ar ģimenes kompāniju, vienkārši pie vakariņu galda, dzimšanas dienas ballītēs un pat kora ceļojuma laikā, autobusā spēlēt bija fantastiski!


Anita Zene  Bija prieks un neviltota sajūsma jau otrreiz tikties ar superīgo pasājumu vadītāju Anita Skuja un dj Egonu! Ja izklaides vadības groži Anitas rokās, tad jautrība garantēta gan pieaugušajiem, gan padsmitniekiem! Un nav svarīgi, kāds ir dalībnieku sastāvs, kaut vai vīriešu ir krietni mazāk kā dāmu! (Kā tas bija mūsu pasākumā) Tas nemazina jautrību, jo spēles var izspēlēt jebkura veida kompānijā! Anita to panāk gan ar savu šarmu, pieredzi, gan ar savām īpašajām, speciāli viesībām radītajām spēlēm: Jubilārs; Uzdziedam?; Kas,Kur,Kā?

Šīs spēles tiešām ir universālas - palīdz atraisīties, rada neviltotus jautrības brīžus, protams, arī izziņas faktors ir tajā visā!

No sirds iesaku pamēģināt!Nenožēlosiet! Pati esmu izmēģinājusi 2 spēles: "Jubilārs" un "Uzdziedam?"

Vēlreiz mīļš PALDIES Anita un Egon! Bija foršs vakars!

Agnese Pundiņa - Frīdenberga "Uzdziedam?" ir viena no superīgākajām galda spēlēm! Bijām pārsmējušies! Noteikti iesaku visiem! Tik vienkārša spēle - nekas nav jādara tik jānolasa jautājums un jānodzied atbilde.

Tiiiiik trāpīgi jautājumi un tik labas atbildes uz jautājumiem sanāk. Visiem jautri!
Dziesmas? Tā jau tikai šķiet, ka mēs nezinam latviešu dziesmas, bēt šīs jau ir populārās un visiem zināmās dziesmas. 😃Spēle "Uzdziedam?" - 100% jautrība, iesaku!!!


Iveta Priede Jā! Uzdziedam!

Es jau arī nemāku, bet... who cares!!! Ektra jautrība, kas rodas.

Jautājums: Ko tu saki, kad Tevi paaugstina amatā?

Atbildē man bij' jāuzdzied: Es ceru, ka kādreiz, man dārziņš būs.... Un tā arī ir!

Sirds silti iesaku!

Anita Skuja, Turpini Radīt!

Tas Ir Tavs Lauciņš - Darīt Cilvēkus Sirds Siltākus un Tuvākus!


Dace Vīlande: Ļoti jauka spēle! Es iegādājos un tagad tā ir mana mīļākā spēle. Tik jautra!

Ivita Krevica: Super spēle! Vakarā garantēta jautrība un smiekli! Paldies par fantastisko spēli!!!

Ilze Lomakina: Paldies! Ļoti jauka un aizraujoša spēle! Ziemassvētkus un Jauno gadu sagaidījām dziesmoti!

Kristīne Urtāne: Paldies par spēli , maniem draugiem arī ļoti patika, izdziedājāmies un izsmējāmies no sirds. Ļoti forša!

Inga Brigadere: Paldies par spēli, ļoti jautra.

Līga Tropa: Spēle Uzdziedam - vienreizēja! Dziedošā kompānijā pat nedziedošīe sāk dziedāt! Un tik tiešām izsmieties var no sirds. Esmu ļoooti apmierināta, paldies, Iesaku!!!

Ina Zaļā: Anita Skuja mīļš paldies par jautrību. Līdz asarām! Supper!!! Iesakām, ja vēlies priekā pavadīt laiku!

Dana Jurgone: Paldies par spēli UZDZIEDAM! Neaizmirstamākais Ziemassvētku vakars!!!

Evija Rozenburga - Brenča: Paldies Tev, Anita Skuja par tik superīgu spēli Jubilārs. Tā spēj noturēt uzmanību jau no pavisam jauniem bērniem līdz pat.... visiem vecumiem. No personiskās pieredzes varu teikt, ka biju ļooti pārsteigta par to kā šīs košās kartītes spēj atklāt, pārsteigt, pārliecināt un aizraut. Arī izspēlējot spēli starp kundzītēm labākajos gados, vakars izvērtās kā stāstu un atmiņu vakars. Visiem, pilnīgi visiem, kuri šo spēli spēlē ir vienīgi tikai labākās atsauksmes. Lai arī turpmāk daudz radošu un pārsteidzošu ideju!

Silvija Weber: Lieliska dāvana jubilāram! Nav iedomājama vairs neviena ballīte, bez šīs spēles! Jautrība garantēta! 

Anete Indriksone: Rīkojot dzimšanas dienas svinības ir jāpadomā arī par izklaidi. Ar spēli Jubilārs tas ir tik viegli. Likās, ka pašiem tuvākiem cilvēkiem nebūs grūti atbildēt uz jautājumiem par jubilāru, bet jautājumā par mīļāko radio staciju tika nosauktas visas izņemot to, kuru jubilārs klausās jau 2 gadus. Atbildēt uz viegliem jautājumiem brīžam bija āķīgi un ļoti uzjautrinoši!

Dzirkstīte Jansone - Bērziņa: Meklēju draudzenei dāvanu. Nezināju ko.. līdz uzdūros šai spēlei. Uzreiz jutu - ir īstā dāvana. Tobrīd gan nenojautu, cik ļoti ar to būs trāpīts.Ļoti bieži pats jubilārs savos svētkos nespēj baudīt pasākumu, jo rūpējas par sanākušo viesu labsajūtu. Bet vajadzētu būt otrādi.. jo dzimšanas diena taču... Tāpēc draudzenes svētkos visus sasēdinājām aplī un spēlējām spēli. Ak, vai, cik tas bija aizkustinoši un sirsnīgi! Viņai tika nedalīta uzmanība. Bet viesi platiem smaidiem klausījās atmiņu stāstos un klusi mulsi, ja šo to par jubilāru nezināja... Lai, nu, kā - paldies par šo spēli! No sirds iesaku!

Anete Klimkāne: No sirds iesaku šo spēli, gan kā dāvanu draugam, gan pašiem priekš sevis. Uzlabos garastāvokli gan dzimšanas dienas svinībās, gan vienkàrši dzerot kafiju ar draudzeni.

Iveta Priede: Paldies, Anita par Jubilāra spēli! Ir VARENVĒRTĪGI tā, no cita skata punkta, paraudzīties uz dzīvi, jubilāru un sevi. Šajā dzīves skrējienā APSTĀTIES un ieskatīties dziļāk.

Spied pogu /veikals/un esi tas, kas rada svētkus sev un citiem, izceļ cilvēkā īpašo un nodrošina visiem kvalitatīvu kopā būšanu!


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.