Pasākumu vadītāja,

viesību spēļu autore 

ANITA SKUJA  

KĀZAS


Kāzu diena ir īpaša jaunajam pārim, un ne mazāk svarīga viesiem. Kāzu vadītāja lielais uzdevums ir  šo dienu izveidot tādu, lai visi justos labi. 

To labo sajūtu nodrošina atmosfēra, bet par jauko atmosfēru gādā labs kāzu vadītājs.

Kāds ir labs kāzu vadītājs? Noteikti "savējais". Organizēts līderis, drosmīgs, atvērts un ar lielisku humora izjūtu. 
Tieši tāda ir kāzu vadītāja Anita Skuja. 


Uzzināt vairāk

JUBILEJASJubileja, tas ir stāsts par cilvēku, par jubilāru, par sevis mīlēšanu, par draudzību, par kopā būšanu ar saviem mīļajiem un, protams, tas ir  kvalitatīvi pavadīts laiks. Un tas ir svarīgi, tāpēc jāsvin!

Lai jubileja izdotos, ir nepieciešams tai kārtīgi sagatavoties. Protams, radošais sagatavošanās process ir ļoti aizraujošs, it īpaši, ja jums tas padodas un ir daudz brīva laika. Bet, ja tā nav?

Tad šo uzdevumu  jāuztic vakara vadītājam. Lielākais ieguvums - būsiet jubilārs par visiem 100%   un kopā ar viesiem izbaudīsiet vakaru!

Uzzināt vairāk


KORPORATĪVIE PASĀKUMI


Korporatīvās ballītes mērķis ir ciešāk iepazīt kolēģus, vadītāju un kvalitatīvi kopā pavadīt laiku.

Lai izdotos lielisks atpūtas pasākums, ir laicīgi tam jāsagatavojas, taču reizēm uzņēmumos ir liels laika trūkums, sagatavoties vakara organizēšanai.

Nolīgstot pasākuma vadītāju Anitu Skuju, jums atrisināsies vairākas lietas: kvalitatīvi  tiks noorganizēts un novadīts aizraujošs pasākums, tiks saliedēti kolēģi, veidosies lielāka piederības sajūta uzņēmumam.

Uzzināt vairāk

VIESĪBU SPĒLES 


Šajā nozarē man visvairāk patīk radīšanas process, tāpēc nav brīnums, ka pati radu arī savas viesību spēles.  Visu, ko es piedāvāju cilvēkiem, ir pārbaudīts un strādā lieliski! Visas manas spēles ir labsirdīgas un jautras. Esmu pārliecināta, ka tās jūsu ballītē ienesīs vieglumu un prieku.  Nu jau manā piedāvājumā ir lieliskā dzimšanas dienas spēle JUBILĀRS, radoši aktīvā viesību spēle KAS? KUR? KĀ? , jautrā dziesmu spēle UZDZIEDAM? un atraktīvā dzimšanas dienas spēle LAIKS BALLĪTEI.

Vairāk par spēlēm Veikals


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.