KORPORATĪVIE PASĀKUMI


 

Liela laime ir strādāt draudzīgā uzņēmumā un darīt darbu, kas patīk. Tāpat kā draudzībā, arī uzņēmumā, cilvēku attiecības ir jākopj un  jāuztur uz viļņa. Šī iemesla pēc uzņēmumos  vismaz divas reizes gadā tiek organizēti saliedēšanās pasākumi darbiniekiem. Korporatīvās ballītes mērķis ir ciešāk iepazīt kolēģus, vadītāju un kvalitatīvi kopā pavadīt laiku.

Lai izdotos lielisks atpūtas pasākums, ir laicīgi tam jāsagatavojas, taču reizēm uzņēmumos ir liels laika trūkums, sagatavoties vakara organizēšanai.

Nolīgstot vakara vadītāju Anitu Skuju, jums atrisināsies vairākas lietas: kvalitatīvi  tiks noorganizēts un novadīts aizraujošs pasākums, tiks saliedēti kolēģi un veidosies lielāka piederības sajūta uzņēmumam.

Kā tas izdosies?  Anita ar savu mīlestību, humoru un atvērtību lieliski atbrīvos cilvēkus, radoši  iesaistīs spēlēs, konkursos un dažādos uzdevumos. Dīdžejs Egons,  liks kājām kustēt pat viskūtrākajam  dalībniekam un rezultātā uzņēmuma darbinieku saliedēšanas pasākums būs izdevies!

VAKARA VADĪŠANA

Ar prieku un lielu atbildību Anita novadīs jūsu korporatīvo saliedēšanas pasākumu. Radoši un nepiespiesti darbinieki tiks iesaistīti dažādās komandu spēlēs, konkursos un teatralizētos uzvedumos, bet adrenalīnu iegūs sacensību stafetēs un pāru dejās.

PROGRAMMAS IZVEIDE

Programmas izveide būs atkarīga no pasākuma tēmas. Pasākumu un vakara vadītāja noteikti ar jums tiksies klātienē vai sazināsies, lai izrunātu pasākuma nianses, noskaidrotu vajadzīgo informāciju un izdomātu Jūsu uzņēmuma ballītei atbilstošu scenāriju.

VIESĪBU SPĒLES

Neviens pasākums nav iedomājams bez jautrajām Anitas Skujas viesību spēlēm. Vairāku gadu garumā Anita ir pārliecinājusies, ka spēles publiku atbrīvo, raisa jautrību un atklāj cilvēkos radošumu un dziedāšanas prieku.

Skatīt: /pasakumu_vaditajs/cenas/


+371 220 20 936 Anita Skuja 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.