PAR MANI
Cik sevi atceros, vienmēr esmu bijusi aktīva meitene. Īpašu lomu manā dzīvē nospēlēja teātra pulciņš. Vēlme spēlēt teātrī bija tik liela, ka iestājos Valmieras Drāmas teātra studijā. Pēc tam studēju svētku režiju Latvijas Kultūras koledžā un kultūras darba vadību Liepājas Universitātē. Tad sekoja dažādas darba pieredzes līdz nonācu pie secinājuma - man pašai jāorganizē un jāvada pasākumi. Nu jau es nodarbojos tikai ar pasākumu vadīšanu un savu viesību spēļu izdošanu. 

Šo gadu laikā esmu sapratusi, lai varētu vadīt pasākumus ir jāmīl cilvēki. Jo tikai ar atvērtu un pretimnākošu sirdi var panākt to, ka publika jūtas ērti un labi. Ir vajadzīga uzņēmība un drosme, lai uzstātos dažādai publikai un mērķtiecīgi tos vadītu. Pasākuma vadīšanai ir jānorit  viegli un neuzspiesti, tam, savukārt, ir nepieciešamas  labas organizatora un improvizatora prasmes! Mīlu savus klientus un priecājos par katru labo vārdu!

Skaņas, mūzikas, gaismas un tehnisko nodrošinājumu, manos pasākumos nodrošina, mans vīrs -  dīdžejs Egons Skuja. Mums abiem patīk  jautrība, laimīgi un priecīgi cilvēki, vieglums attiecībās un labs humors. Vislielāko gandarījumu dod sajūta, ka tas, ko darām, patīk ne vien mums, bet arī citiem cilvēkiem!                                  


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.