Korporatīvie un tematiskie pasākumi.


 

Liela laime ir strādāt draudzīgā uzņēmumā un darīt darbu, kas patīk. Tāpat kā draudzībā, arī uzņēmumā, cilvēku attiecības ir jākopj un  jāuztur uz viļņa. Šī iemesla pēc uzņēmumos  vismaz divas reizes gadā tiek organizēti saliedēšanās pasākumi darbiniekiem. Korporatīvās ballītes mērķis ir ciešāk iepazīt kolēģus, vadītāju un kvalitatīvi kopā pavadīt laiku.

Lai izdotos lielisks atpūtas pasākums, ir laicīgi tam jāsagatavojas, taču reizēm uzņēmumos ir liels laika trūkums, sagatavoties vakara organizēšanai.

Nolīgstot pasākuma un vakara vadītāju Anitu Skuju, jums atrisināsies vairākas lietas: kvalitatīvi  tiks noorganizēts un novadīts aizraujošs pasākums, tiks saliedēti kolēģi un veidosies lielāka piederības sajūta uzņēmumam.

Kā tas izdosies?  Anita ar savu mīlestību, humoru un atvērtību lieliski atbrīvos cilvēkus, radoši  iesaistīs spēlēs, konkursos un dažādos uzdevumos. Anitas vīrs, dīdžejs Egons,  liks kājām kustēt pat viskūtrākajam  dalībniekam un rezultātā uzņēmuma darbinieku saliedēšanas pasākums būs izdevies!

vakara vadīšana

Vakara vadītāja Anita Skuja ar prieku un lielu atbildību novadīs jūsu korporatīvo saliedēšanas pasākumu. Radoši un nepiespiesti darbinieki tiks iesaistīti dažādās komandu spēlēs, konkursos un teatralizētos uzvedumos, bet adrenalīnu iegūs sacensību stafetēs un pāru dejās.

Gaismas, skaņas un muzikālo daļu nodrošinās DJ Egons Skuja. 

Pasākumu organizēšana

Ja vēlieties, uzņēmuma korporatīvo pasākuma organizēšanu atstāt profesionāļu ziņā, uzticiet to Anitai Skujai. Pēc jūsu vēlmēm, pasākumu un vakara vadītāja, sazināsies ar saviem sadarbības partneriem: fotogrāfu, floristu, galda un telpu noformētāju vai muzikantu, un kopā piedāvāsim vislabāko risinājumu. 

Svinību vieta un ēdinātāji paliks Jūsu ziņā! 

*  Anita Skuja pasākuma  organizēšanu uzņemas tikai tiem pasākumiem, kurus pati vada kā vakara vadītāja.

Programmas izveide

Programmas izveide būs atkarīga no pasākuma tēmas. Pasākumu un vakara vadītāja noteikti ar jums tiksies klātienē vai sazināsies, lai izrunātu pasākuma nianses, noskaidrotu vajadzīgo informāciju un izdomātu Jūsu uzņēmuma ballītei atbilstošu scenāriju.Radošās darbnīcas

Korporatīvajos pasākumos Anita Skuja papildus var piedāvāt dažāda veida radošās darbnīcas. 

kolektīva saliedēšanas pasākumi

Pasākumu un vakara vadītāja Anita Skuja vada dažādus pasākumus uzņēmumiem: Ziemassvētku un Vecgada balli, uzņēmuma jubilejas, dažādas tematiskas ballītes un korporatīvos atpūtas saliedēšanās pasākumus, neiekļaujot savā piedāvājumā, tikai sporta spēles. Sazinamies!

Ja vēlieties pieteikt  datumu korporatīvajam pasākumam, droši zvaniet vai rakstiet. 

Izcenojumus, atsauksmes no citiem pasākumiem, var aplūkot šeit:

Mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

+371 220 20 936 Anita Skuja 

0

Pirkumu grozs