KĀZAS


Kāzas ir viens no dzīves lielajiem pasākumiem, kuru vēlamies atcerēties ar patīkamām atmiņām, tāpēc kāzās ir svarīgs absolūti viss.  

Kāzu diena ir īpaša jaunajam pārim, bet ne mazāk svarīga viesiem. Kāzu vadītāja lielais uzdevums ir  šo dienu izveidot tādu, lai visi justos labi. 

To labo sajūtu nodrošina atmosfēra, bet par labu atmosfēru gādā labs kāzu vadītājs.

Kāds ir labs kāzu vadītājs? Noteikti "savējais". Organizēts līderis, drosmīgs, atvērts un ar lielisku humora izjūtu. Tieši tāda ir kāzu vadītāja Anita Skuja. Turklāt nolīgstot kāzām Anitu, jūsu diena būs pārdomāta un labi sagatavota.
Jaunais pāris un viesi jutīsies svinīgi un brīvi. Pašiem nemanot, tiks iesaistīti pat viskūtrākie viesi. 
Rotaļniecei un teātra mīļotājai Anitai Skujai padomā vienmēr būs kāda pašizdomāta spēle, uzvedums, viktorīna vai konkurss. 
Smiekli un labas emocijas garantēti!

Kāzu gatavošanās procesā ir daudz lietas, kuras ir vērtīgi savlaicīgi zināt, gan kāzu vadītājam, gan kāziniekiem. Lai sanāktu laba sadarbība pirms lielā notikuma, kāzu vadītāja tiekas ar jauno pāri vai vedējiem. Izrunā visas detaļas par kāzu organizēšanu, vadīšanu  un scenārija izveidi. Ja jaunais pāris un vedēji ir izlēmuši kāzas vadīt saviem spēkiem, bet ir daudz nekaidru jautājumu, tad Anita Skuja sniedz arī konsultacijas kāzu organizēšanā un vadīšanā.

KĀZU VADĪŠANA

No tā brīža, kad viesi sabrauc viesu namā un gaida ierodamies jauno pāri, līdz pat mičošanas beigām, kāzu vadītāja Anita Skuja viesiem neliks skumt. Viņa parūpēsies, lai jaunajam pārim un viesiem būtu skaisti, svinīgi, interesanti un neaizmirstami mirkļi visa vakara garumā.

Gaismas un muzikālo daļu nodrošinās DJ Egons Skuja. 

Ja vēlēsieties lustēties arī ilgāk, tad dīdžeja izcenojumus pēc 01.00 skatīt šeit

KĀZU ORGANIZĒŠANA

Ja vēlieties, kāzu organizēšanu atstāt profesionāļu ziņā, uzticiet to  Anitai Skujai. Pēc jūsu vēlmēm, kāzu vadītāja sazināsies ar saviem sadarbības partneriem: kāzu fotogrāfu, floristu, galda un telpu noformētāju, dīdžeju, muzikantu vai  folkloras kopu un kopā sniegsim vislabāko risinājumu. 

Svinību vieta un ēdinātāji paliek Jūsu ziņā! 

*  Anita Skuja  organizēšanu uzņemas tikai tām kāzām, kuras pati vada kā kāzu vadītāja.

SCENĀRIJA IZVEIDE

Kāzu vadītājas Anitas Skujas scenārijs ir balstīts uz jaunā pāra vēlmēm un  latviešu tautas tradīcijām, svētkos iekļaujot rotaļas, atrakcijas, viktorīnas, improvizētus uzvedumus, stafetes un dejas. 

* Ja vedēji ir izlēmuši kāzas vadīt saviem spēkiem, un ir gatavi izmantot kāzu vadītājas Anitas Skujas sagatavotu scenāriju, to var iegādāties par atsevišķu samaksu.  Izcenojumus skatīt šeit:  

KONSULTĀCIJAS VEDĒJIEM / JAUNAJAM PĀRIM

Lai īpašā diena izdotos skaista un bez stresa, vedējiem un jaunajam pārim, Anita Skuja var palīdzēt ar ieteikumiem kāzu organizēšanā un vadīšanā.Sazinamies! 

Droši zvaniet vai rakstiet, ar vislielāko prieku iesaistīšos, lai Jūsu īpašā diena izdotos lieliska!  Izcenojumus, atsauksmes no citiem pasākumiem, var aplūkot šeit:

Mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

Anita Skuja +371 220 20 936

0

Pirkumu grozs