Jubilejas svinību organizēšanaBērnībā mēs ātrāk gribam izaugt lieli un ar nepacietību gaidam pilngadību. Jaunībā svinam pusapaļas, bet brieduma gados apaļas jubilejas. Laiks un gadi iet, bet, sirdī vēlme satikties, paliek. Kāpēc tieši jubilejā?

Jubileja, tas ir stāsts par cilvēku. Tas ir stāsts par jubilāru, par sevis mīlēšanu, draudzību, kopā būšanu, kvalitatīvi pavadītu laiku un dzīves svinēšanu!

Lai jubileja izdotos, ir nepieciešams tai kārtīgi sagatavoties. Radošais sagatavošanās process ir ļoti aizraujošs, īpaši tad, ja jums tas padodas un ir daudz brīva laika, bet ja tā nav?

Tad šo uzdevumu  jāuztic vakara vadītājam. 

Lielākais ieguvums nolīgstot vakara vadītāju - būsiet par 100%  jubilārs un kopā ar viesiem izbaudīsiet vakaru!

Ja aicināsiet vakara vadītāju Anitu Skuju, tad ziniet, ka jubileja būs izdevusies. Anita parūpēsies gan par jūsu, gan viesu labsajūtu. Noteikti būs dažādas spēles, konkursi un  jubilāram sagatavoti, radoši  pārsteigumi!

Jubilejas gatavošanās procesā ir daudz lietas, kuras ir vērtīgi savlaicīgi zināt, gan vakara vadītājam, gan jubilāram. Lai sanāktu laba sadarbība, pirms jubilejas,  vakara vadītāja Anita Skuja tiekas ar gaviļnieku. Izrunā visas detaļas par jubilejas vadīšanu, nepieciešamajiem atribūtiem,  balviņām, viesu iesaisti svētkos, kā arī vienojas par scenārija izveidi.

Pasākuma vadīšana un organizēšana

Vakara vadītāja Anita Skuja ar prieku un atbildību novadīs dzimšanas dienas ballīti. Kā arī, parūpēsies par viesu un jubilāra labsajūtu visa vakara garumā.
Gaismu, skaņu un muzikālo daļu nodrošinās DJ Egons Skuja. 

Ja vēlesieties arī jubilejas organizēšanu uzticēt Anitai Skujai, vakara vadītāja sazināsies ar saviem sadarbības partneriem:  fotogrāfu, floristu, muzikantu, galda un telpu noformētāju un kopā  tiks piedāvāts vislabākais risinājums. 

Svinību vieta un ēdinātāji paliek Jūsu ziņā! 

*  Anita Skuja  organizēšanu uzņemas tikai tām jubilejām, kurās pati ir vakara vadītāja.

Viesu iesaiste pasākumā

Vakara vadītājas Anitas Skujas viens no talantiem ir spēja ātri un viegli sadraudzēties ar cilvēkiem, tieši tāpēc viesiem patīk iesaistīties Anitas uzdevumos, un vakars ir izdevies. Pat ja esiet introverts skatītājs, jums šī jubilejas izrāde patiks!

Scenārija izveide atbilstoši tematikai

Vakara vadītāja pārsvarā veido scenāriju vadoties no jubilāra vēlmēm, bet reizēm ir vērts nosvinēt tematisko jubileju.  Ja nav idejas ballītei, Anita tās atradīs, jo viņai ļoti patīk tematiskās ballītes un pārtapšana dažādos tēlos. 

Sazinamies!

Ja vēlaties pieteikt jubilejas datumu, vai ir kādi precizējoši jautājumi, droši zvaniet vai rakstiet. Mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

Atsauksmes no citiem pasākumiem, var aplūkot šeit:


+371 220 20 936 Anita Skuja

0

Pirkumu grozs