PIE PĪĶA DĀMAS


Tematiskā ballīte “Pie Pīķa dāmas” paredzēta cilvēkiem, kuriem patīk spēlēt dažādas kāršu spēles.

Viesi Ierodas sarkanās, baltās vai melnās drēbēs. Noformējumā šie paši toņi ar kāršu simboliku. Galvenā persona – namamāte, pie kuras ierodas viesi,  ir Pīķa dāma.

Pasākums var būt gan nopietnāks, gan nenopietns. Viss atkārīgs no jūsu izvēles. Ja šo pasākumu vairāk uztver kā atpūtas ballīti dalībniekiem ar “līdzīgām interesēm”, tad tā  var būt vienkārši jautrošanās. Te ļoti labi iederēsies tautā zināmā kāršu spēle “Duraks”.

Ja ir vēlēšanās izspēlēt nopietnu maču, tad var izspēlēt zolīti vai bridžu. Katrā ziņā ballītei agri vai vēlu jāpāriet izklaides daļā, jo galu galā tā ir ballīte!

Kāpēc esmu ieradies. Pašā sākumā, lai cilvēkus vairāk atraisītu, Pīķa dāma var noskaidrot, kāpēc spēlmaņi ir  ieradiešies uz ballīti. Katram viesim jāpaņem no maisiņa papīrītis, uz kura jau iepriekš ir sagatavotas atbildes. Piemēram: Es esmu ieradies, jo šī ir mana vienīgā brīvā diena mēnesī.... jo beidzot gribēju skaisti saģērbties..... zinu, ka nenormāli vēlos uzvarēt mačā, man dikti patīk jautrība ....vēlējos Pīķa dāmai personiski pateikt komplimentu un taml.

Kāršu stafete. Sadala dalībniekus komandās un katram iedod vienu lielo kārti vai mazo/ pēc iespējām/ un vieglu putna spalvu. Pirmajiem komandas dalībniekiem spalva ir jāaiznes līdz līnijai un atpakaļ, otrajiem dalībniekiem spalva vēdīnot jādabū līdz līnijai un atpakaļ, trešajiem un ceturtajiem kārts jāieliek starp pierēm un jāaizskrien līdz līnijai un atpakaļ. un taml.

Kāršu salas. Dalībnieki sadalās pāros, uz grīdas izliek lielās kārtis par vienu mazāk nekā ir dalībnieki. Mūzikai skanot pāri dejo, kad mūzika apklust, vīrieša uzdevums ir pacelt sievieti un nostāties uz kādas kāršu salas. Tas pāris, kurš nokavē un nepaspēj nostāties uz kādas no “Kāršu salām”, izstājas. Rezultātā paliek viens uzvarētāju pāris.

Ja ballītes ideja patīk, un tomēr vairāk vēlies  ļauties ballītei, nekā to vadīt, tad aicini palīgā mani!

Ja interesē pasākuma izmaksas, skati šeit: /pasakumu_vaditajs/cenas/Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.