Evija Rozenburga - Brenča: Paldies Tev, Anita Skuja par tik superīgu spēli Jubilārs. Tā spēj noturēt uzmanību jau no pavisam jauniem bērniem līdz pat.... visiem vecumiem. No personiskās pieredzes varu teikt, ka biju ļooti pārsteigta par to kā šīs košās kartītes spēj atklāt, pārsteigt, pārliecināt un aizraut. Arī izspēlējot spēli starp kundzītēm labākajos gados, vakars izvērtās kā stāstu un atmiņu vakars. Visiem, pilnīgi visiem, kuri šo spēli spēlē ir vienīgi tikai labākās atsauksmes. Lai arī turpmāk daudz radošu un pārsteidzošu ideju!

Silvija Weber: Lieliska dāvana jubilāram! Nav iedomājama vairs neviena ballīte, bez šīs spēles! Jautrība garantēta! 

Anete Indriksone: Rīkojot dzimšanas dienas svinības ir jāpadomā arī par izklaidi. Ar spēli Jubilārs tas ir tik viegli. Likās, ka pašiem tuvākiem cilvēkiem nebūs grūti atbildēt uz jautājumiem par jubilāru, bet jautājumā par mīļāko radio staciju tika nosauktas visas izņemot to, kuru jubilārs klausās jau 2 gadus. Atbildēt uz viegliem jautājumiem brīžam bija āķīgi un ļoti uzjautrinoši!

Dzirkstīte Jansone - Bērziņa: Meklēju draudzenei dāvanu. Nezināju ko.. līdz uzdūros šai spēlei. Uzreiz jutu - ir īstā dāvana. Tobrīd gan nenojautu, cik ļoti ar to būs trāpīts.Ļoti bieži pats jubilārs savos svētkos nespēj baudīt pasākumu, jo rūpējas par sanākušo viesu labsajūtu. Bet vajadzētu būt otrādi.. jo dzimšanas diena taču... Tāpēc draudzenes svētkos visus sasēdinājām aplī un spēlējām spēli. Ak, vai, cik tas bija aizkustinoši un sirsnīgi! Viņai tika nedalīta uzmanība. Bet viesi platiem smaidiem klausījās atmiņu stāstos un klusi mulsi, ja šo to par jubilāru nezināja... Lai, nu, kā - paldies par šo spēli! No sirds iesaku!

Anete Klimkāne: No sirds iesaku šo spēli, gan kā dāvanu draugam, gan pašiem priekš sevis. Uzlabos garastāvokli gan dzimšanas dienas svinībās, gan vienkàrši dzerot kafiju ar draudzeni.

Iveta Priede: Paldies, Anita par Jubilāra spēli! Ir VARENVĒRTĪGI tā, no cita skata punkta, paraudzīties uz dzīvi, jubilāru un sevi. Šajā dzīves skrējienā APSTĀTIES un ieskatīties dziļāk.

Spied pogu /veikals/un esi tas, kas rada svētkus sev un citiem, izceļ cilvēkā īpašo un nodrošina visiem kvalitatīvu kopā būšanu!


0

Pirkumu grozs