Par maniAnita skuja


Jau pamatskolas laikā biju aktīva meitene, kas piedalījās gandrīz visos ārpusklases pulciņos. Īpašu lomu manā dzīvē nospēlēja teātra pulciņš. Vēlme spēlēt teātrī bija tik liela, ka iestājos Valmieras Drāmas teātra studijā. Pēc tam studēju svētku režiju Latvijas Kultūras koledžā un kultūras darba vadību Liepājas Universitātē. Tad sekoja dažādas darba pieredzes līdz nonācu pie secinājuma - man pašai jāorganizē un jāvada pasākumi. Nu jau es nodarbojos tikai ar pasākumu vadīšanu un savu viesību spēļu izdošanu. 

Šo gadu laikā esmu sapratusi, lai varētu vadīt pasākumus ir jāmīl cilvēki. Jo tikai ar atvērtu un pretimnākošu sirdi var panākt to, ka publika jūtas ērti un labi. Ir vajadzīga uzņēmība un drosme, lai uzstātos dažādai publikai un mērķtiecīgi tos vadītu. Pasākuma vadīšanai ir jānorit  viegli un neuzspiesti, tam, savukārt, ir nepieciešamas  labas organizatora un improvizatora prasmes! Mīlu savus klientus un priecājos par katru labo vārdu. Atsauksmes šeit.

Šajā profesijā man visvairāk patīk radīšanas process, tāpēc nav brīnums, ka pati radu arī savas viesību spēles.  Visu, ko es piedāvāju cilvēkiem, ir pārbaudīts un strādā lieliski! Visas manas spēles ir labsirdīgas un jautras. Esmu pārliecināta, ka tās jūsu ballītē, ienesīs vieglumu un prieku.  Nu jau manā piedāvājumā ir lieliskā dzimšanas dienas spēle JUBILĀRS un radoši aktīvā viesību spēle KAS? KUR? KĀ? un jautrā  viesību spēle UZDZIEDAM? Vairāk skat./veikals/
pasākuma vadīšana un apskaņošana


Pasākumus vadam mēs ar vīru, dīdžeju Egonu Skuju  kopā. Es esmu atbildīga par vakara vadīšanu, Egons par skaņas, mūzikas, gaismas un tehnisko nodrošinājumu. 

Mums abiem patīk  dažādība, laimīgi un priecīgi cilvēki, vieglums attiecībās un labs humors.

Izvēloties mūs, Jūs saņemsiet augstu kvalitāti par demokrātisku cenu!

 


Sazinamies!

Ja vēlieties pieteikt  datumu saviem svētkiem, zvaniet vai rakstiet. 
Izcenojumus, var aplūkot šeit.

Mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.


Anita & Egons Skujas

Vislielāko gandarījumu dod sajūta, ka tas, ko darām, patīk ne vien mums, bet arī citiem cilvēkiem!

                                              Anita & Egons Skujas

0

Pirkumu grozs