Par maniAnita skuja


Jau pamatskolas laikā biju aktīva meitene, kas piedalījās gandrīz visos ārpusklases pulciņos. Īpašu lomu manā dzīvē nospēlēja teātra pulciņš. Vēlme spēlēt teātrī bija tik liela, ka iestājos Valmieras Drāmas teātra studijā. Pēc tam studēju svētku režiju Latvijas Kultūras koledžā un kultūras darba vadību Liepājas Universitātē. Tad sekoja dažādas darba pieredzes līdz nonācu pie secinājuma - man pašai jāorganizē un jāvada pasākumi.

Šo gadu laikā esmu sapratusi, lai varētu vadīt pasākumus ir jāmīl cilvēki. Jo tikai ar atvērtu un pretimnākošu sirdi var panākt to, ka publika jūtas ērti un labi. Ir vajadzīga uzņēmība un drosme, lai uzstātos dažādai publikai un mērķtiecīgi tos vadītu. Pasākuma vadīšanai ir jānorit  viegli un neuzspiesti. Tam, savukārt, ir nepieciešamas  labas organizatora un improvizatora prasmes!

Bet visvairāk pasākumu oganizēšanā man patīk radīšanas un vadīšanas process, satraucošā gaidīšanas sajūta pirms un gandarījuma sajūta pēc pasākuma.

Ir tik labi redzēt publiku jūtamies omulīgi, kad sarunas raisās un zālē ik pa brīdim atskan smiekli, ir pacilājoša un pozitīva atmosfēra!

Atsauksmes par pasākumu vadīšanu variet atrast šeit.

Par mani https://www.youtube.com/watch?v=WpY9DGnhyn0&t=338spasākuma vadīšana un apskaņošana


Pasākumus vadām mēs ar vīru, dīdžeju Egonu Skuju  kopā. Es esmu atbildīga par vakara vadīšanu, Egons par skaņas, mūzikas, gaismas un tehnisko nodrošinājumu. 

Mums abiem patīk  dažādība, laimīgi un priecīgi cilvēki, vieglums attiecībās un labs humors.

Izvēloties mūs, Jūs saņemsiet augstu kvalitāti par demokrātisku cenu!

 


Sazinamies!

Ja vēlieties pieteikt  datumu saviem svētkiem, zvaniet vai rakstiet. 
Izcenojumus, var aplūkot šeit.

Mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.


Anita & Egons Skujas

Vislielāko gandarījumu dod sajūta, ka tas, ko darām, patīk ne vien mums, bet arī citiem cilvēkiem!

                                              Anita & Egons Skujas

0